Rijeka nije mogla bolje krenuti u utakmicu i golovima Ampema (1') i Hodže (20') su poveli 2:0. U nastavku legendarni Krstanović je zabio svoj 123. gol u HNL-u za 2:1 (47'), ali Frigan je u 79. minuti ugasio svu nadu domaćina i Jakirovićeva momčad je upisala nova tri boda

SLAVEN BELUPO: Sušak - Bosec, Božić, Soldo, Martinaga - Kocijan, Mioč - Crnac, Mudražija, Xoxha - Manaj

RIJEKA: Labrović - Veiga, Galešić, Smolčić, Goda - Liber, Hodža - Ampem, Banda, Djouahra - Frigan

32. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Rijeka 1:3 (Frigan, 79') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
32. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Rijeka 1:2 (Krstanović, 47') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
32. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Rijeka 0:2 (Hodža, 20') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
32. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Rijeka 0:1 (Ampem, 1') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Boras je zaradio žuti karton

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 84’

Obregon je ušao umjesto Frigana

• 79’

GOOOOL!! Rijeka zabila treći gol pred kraj utakmice! Firgan je ispratio ubačaj i hladnokrvno je pospremio loptu u mrežu za 3:1

• 75’

Kod Rijeke će van iz igre Veiga i Banda, a ulaze Krešić i Selahi

• 69’

Dobra šansa za Rijeku! Veiga je odigrao povratnu loptu do Jankovića, koji je s nekih 11 metara pucao pored gola

• 63’

Zekić je dobio žuti karton zbog prigovora

• 58’

Zekićeve zamjene su bile pun pogodak! Slaven je puno bolji u nastavku i čeka nas zanimljiv kraj utakmice

• 47’

GOOOOOL!! Slaven smanjio prednost Rijeke na početku drugog poluvremena! Krstanović je naletio na odbijanac i zakucao je loptu u mrežu za 2:1! To mu je 123. gol u HNL-u