Engleska je dominirala cijelo prvo poluvrijeme i to su okrunili golovima Bellingham (35'), Sake (43') i Sterlinga (45'). U nastavku su nastavili u istom ritmu i povećali su prednost preko Sake (62'), Rashforda (71') i Grealisha (89'). Iran je zabio dva počasna gola preko svoje zvijezde Taremija u 65. i 95. minuti

ENGLESKA: Pickford - Trippier, Stones, Maguire, Shaw - Bellingham, Rice, Mount - Saka, Kane, Sterling

IRAN: Beiranvand; Moharrami, Pouraliganji, Hosseini, Mohammedi; Nourollahi, Cheshmi, Hajsafi; Jahanbakhsh, Taremi, Karimi

• +9
Utakmica 1. kola B skupine Svjetskoga prvenstva Engleska -Iran Izvor: EPA / Autor: RONALD WITTEK
  • 100’

Kraj utakmice

• 99’

Taremi je siguran s bijele točke i Iran je smanjio prednost na 6:2!

• 98’

Kazneni udarac za Iran

• 98’

Provjerava se mogući penal za Iran nakon povlaćenja u šesnaestercu

• 90’

Igrat će se još 10 minuta sudačke nadoknade

• 89’

GOOOOOL!! Festival golova! Grealish je ušao s klupe i zabio čak šesti gol za Englesku

• 80’

Engleska dominira posjedom i mirno privodi utakmicu kraju

• 72’

GOOOOOL!! Novi gol Engleza! Rashford je ušao s klupe i zabio za 5:1. Izašao je sam pred golmana i loptu je hladno pospremio u mrežu

• 70’

Četiri promjene kod Engleske. Ušli su Dier, Grealish, Foden i Rashford. Izašli su Sterling, Saka, Mount i Maguire

• 65’

GOOOOOOL!! Iran je smanjio prednost! Taremi je izašao sam pred Pickforda i to je mirno pospremio za 4:1