Cibalia je dobro krenula u utakmicu, ali Rijeka je golom Ivanovića u 32. minuti slomila obranu domaćina. U nastavku Ivanović je zabio svoj drugi pogodak u 73. minuti, ali domaćin je ekspresno odgovorio preko Miljanića (76') i Grgić je pred kraj susreta u 84. minuti zabio za konačnih 3:1

CIBALIA: Križanović – Išasegi, Lasić, Belančić, Crnčec – Bosak, Pereira – Bajić, Vrdoljak, Pejić – Miljanić

RIJEKA: Zlomislić - Smolčić, Galešić, Radeljić, Bogojević - Ilinković, Petrovič, Hodža - Grgić, Ivanović, Janković

1/8 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Cibalia - Rijeka 1:3 (Grgić, 84') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1/8 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Cibalia - Rijeka 1:2 (Miljanić, 76') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1/8 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Cibalia - Rijeka 0:2 (Ivanović, 73') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +23
Cibalia - Rijeka, SuperSport nogometni Kup, 5.12.2023. Izvor: Cropix / Autor: Vlado Kos
  • 90’

Kraj utakmice

• 84’

GOOOOOL!! Rijeka je brzo povećala prednost! Grgić je naletio na odbijenac i pospremio je loptu u mrežu za 3:1

• 79’

Pašalić je ušao umjesto Ivanovića

• 75’

GOOOOOL!! Cibalia je ekspresno odgovorila na drugi gol Rijeke! Miljanić je naletio na odbijenu loptu u šesnaestercu i zabio je za 2:1

• 73’

GOOOOOOOL!! Rijeka je povećala prednost protiv Cibalije! Ivanović se najbolje snašao u gužvi u šesnaestercu i zabio je svoj drugi gol na utakmici za 2:0

• 63’

Dvostruka promjena kod Rijeke, Banda i Yasane su ušli umjesto Petrovića i Bogojevića

• 61’

Nova šansa za Rijeku! Hodža je povratnom loptom našao Ivanovića koji je pucao iz odlične pozicije u šesnaestercu, ali golman domaćina je još jednom dobro reagirao

• 55’

Rijeka dominira posjedom i kontrolira ritam utakmice u drugom poluvremenu. Za sada nema pravih prilika