Nije bilo previše uzbuđenja u prvom poluvremenu. U nastavku Istra je dominirala posjedom i bila opasnija momčad. Erceg je pogodio stativu u 75. minuti i Čović je s par fenomenalnih obrana spasio Slaven od poraza

ISTRA 1961: Majkić - Hujber, Galilea, Perković, Kadušić - Mlinar, Petrusenko, Caseres - Vuk, Erceg, Boultam

SLAVEN BELUPO: Čović - Hlevnjak, Soldo, Božić - Christopoulos, Marina, Jambor, Kvržić - Mudražija, Hoxha - Krstanović

• +10
Istra 1961 - Slaven Belupo, SuperSport HNL, 20.1.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Srecko Niketic/PIXSELL
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 80’

Slaven opasno živi pred kraj utakmice! Nova prilika za Istru, Abdallahi je pucao s ruba šesnaesterca, ali Čović je još jednom siguran

• 75’

Odlična prilika za Istru! Erceg je ispratio ubačaj i iz dobre pozicije je pogodio stativu

• 69’

Vuk je opet pucao, ali ovaj put nije bilo problema, Čović je to lagano obranio

• 66’

Jambor je zaradio žuti karton

• 65’

Boultam izlazi iz igre, Lisica ulazi za Istru

• 56’

Odlična prilika za Istru! Vuk je dobro pucao s ruba šesnaesterca, ali Čović je fantastično reagirao i obranio udarac

• 52’

Erceg je pao u šesnaestercu i tražio je penal, ali nakon provjere VAR-a nema kaznenog udarca!

• 47’

Mudražija je pucao s ruba šesnaesterca, ali nije bio precizan i lopta je otišla daleko preko gola