Dinamo praktički nije imao priliku cijelu utakmicu i to je Ballkani kaznio preko Kryeziua (44') i Hamidija (83') za šokantan poraz Jakirovićeve momčadi

BALLKANI: Kolici - Thaqi, Dellova, Berisha, Gripshi - Zyba, Trashi, Kuc - Jashanica, Ismajlgeci, Kryeziu

DINAMO: Nevistić - Moharrami, Šutalo, Perić, Mihajličenko - Mišić, Bulat - Menalo, Baturina, Vidović - Kulenović

• +7
Priština: FC Ballkani i GNK Dinamo u utakmici 2. kola UEFA Konferencijske lige Izvor: Pixsell / Autor: Marko lukunic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 4 minute sudačke nadoknade

• 83’

GOOOOOL!! Novi šok za Dinamo! Hamidi je iskoristio grešku obrane sjurio se u šesnaesterac i zabio je za 2:0

• 80’

Emreli je napravio prekršaj u napadu i dobio je žuti karton

• 79’

Nova zamjena kod Dinama, A.Marin je ušao umjesto Mihajličenka

• 76’

T.Halilović je pucao iz teške pozicije u šesnaestercu, ali to je bio lagan posao za golmana domaćina

• 70’

Pao je opet ritam utakmice i nema previše uzbuđenja

• 66’

Dvije zamjene i kod Ballkanija, ulaze Hamidi i Talaj umjesto Berishe i Ismajlgecija

• 66’

Dvostruka zamjena kod Dinama, Sučić i Halilović su ušli umjesto Bulata i Vidovića

• 57’

Nova opasna situacija pred golom domaćina! Vidović se sjurio u šesnaesterac i poslao je oštru loptu u peterac, ali obrana je očistila opasnost