PSG je dobro krenuo u utakmicu, ali nisu realizirali svoje šanse i gosti su to kaznili golom Isaka u 24. minuti. U drugom poluvremenu domaćin je dominirao posjedom, stvarao prilike i 98. minuti Mbappe je iz penala zabio za konačnih 1:1

PSG: Donnarumma; Hakimi, Danilo, Skriniar, Hernandez; Ruiz, Ugarte, Lee; Dembele, Kolo Muani, Mbappe

NEWCASTLE: Pope; Livramento, Lascelles, Schar, Trippier; Miley, Bruno Guimaraes, Joelinton; Almiron, Isak, Gordon

• Lazio - Celtic 2:0 (Immobile, 82', 85')
  • Shakhtar - Antwerp 1:0 (Matviienko, 12')
  • AC Milan - Borussia Dortmund 1:3 (Reus, 10', Chukwueze, 37', Bynoe-Gittens, 59', Ademeyi, 69')
  • Barcelona - Porto 2:1 (Pepe, 30', Cancelo, 32', J.Felix, 57')
  • Feyenord - Atl. Madrid 1:3 (Geertruida, 14', Hermoso, 58', Wieffer, 77', Gimenez.S 81')
  • Manchester City - RB Leipzig 3:2 (Openda, 13', 33', Haaland, 55', Foden, 70', J.Alvarez, 87')
  • Young Boys - Crvena Zvezda 2:0 (Nedeljković, 8', Blum, 29')
  • +13
PSG - Newcastle, Liga prvaka, 28.11.2023. Izvor: EPA / Autor: YOAN VALAT
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOL!! Mbappe je siguran s bijele točke i rezultat je 1:1!

• 90’

Nakon provjere VAR-a sudac je pokazao na najstrožu kaznu! PSG će izvesti penal

• 90’

Livarimento je igrao rukom u šesnaestercu i VAR provjerava mogući penal za PSG!

• 90’

Još jedan promašaj za PSG! Hakimi je na drugoj stativi našao Barcolu, koji je iz dobre pozicije pucao daleko preko gola

• 90’

Igrat će se još minimalno 8 minuta sudačke nadoknade

• 87’

PSG promašuje nemoguće! Prvo je Mbappe silovito pucao po golu, ali Pope je to obranio i napadač domaćina je dočekao odbijanac, ali pucao je pored gola

• 85’

PSG radi novu zamjenu G.Ramos je ušao umjesto Danila

• 83’

Nova odlična šansa za PSG! L.Hernandez je dobrom loptom našao Dembelea koji je iz odlične pozicije pucao malo pored gola