turska super liga

Nastavlja se 'hod po trnju' Roberta Prosinečkog i njegovog Kayserispora

09.02.2020 u 14:32

Kayserispor našeg Roberta Prosinečkog na dnu je tablice turskog prvenstva, a od dolaska 'Velikog Žutog' na klupu, klub je još uvijek bez pobjede

Robert Prosinečki stigao je u Kayserispor kao spasitelj, jer već je radio i to uspješno, u ovom klubu. No, bivši izbornik Bosne i Hercegovine, još uvijek čeka prvu pobjedu.

Ove nedjelje momčad Roberta Prosinečkog vodila je u dva navrata, ali okršaj protiv Antalyaspora na kraju je završio bez pobjednika 2:2.

Mensah je zabio za domaćine u 41. minuti s 11 metara, ali gosti su u samoj završnici prvog dijela golom, opet s 'bijele točke', preko Gumusa, stigli do izjednačenja.

Na startu drugog dijela Kayserispor je poveo 2:1 golom Pedra Henriquea, ali gosti su u 83. minuti preko Fredyja zabili i drugi gol za konačnih 2:2.

Mario Šitum bio je u momčadi Roberta Prosinečkog do 68. minute.

U šest utakmica na klupi Kayserispora Prosinečki je upisao tri remija i tri poraza, a njegova je momčad na dnu tablice sa samo 12 bodova.