• L.K.
  • Zadnja izmjena 04.10.2022 23:01
  • Objavljeno 04.10.2022 u 22:30
Barcelona je dominirala posjedom u prvom poluvremenu, ali nije stvorila puno čistih prilika i Inter je to kaznio golom Calhanoglua u 45. minuti. U nastavku Barcelona je dominirala i napadala, ali domaćini su se borbeno branili i sačuvali prednost za veliku pobjedu

INTER: Onana - Škriniar, De Vrij, Bastoni - Darmian, Barella, Mkhitaryan, Calhanoglu, Dimarco - Martinez, Correa

BARCELONA: Ter Stegen - Sergi Roberto, Christensen, Garcia, Alonso - Gavi, Busquets, Pedri - Raphinha, Lewandowski, Dembele

• +7
Inter - Barcelona, Liga prvaka, 4.10.2022. Izvor: Profimedia / Autor: Insidefoto / ddp USA / Profimedia
  • Bayern - V. Plzen 5:0 (Sane, 7', 50', Gnabry, 13', Mane, 21', Choupo-Moting, 59')
  • Marseille - Sporting 4:1 (Sanchez, 13', Harit, 16',Balerdi, 28', Mbemba, 84')
  • Ajax - Napoli 1:6 (Kudus, 9', Raspadori, 18', Di Lorenzo, 34', Zielinski, 45', Raspadori, 47', Kvaratskhelia K., 63', Simeone G.)
  • Club Brugge - Atl. Madrid 2:0 (Sowah, 36', Jutgla, 62')
  • E.Frankfurt - Totenham 0:0
  • Liverpool - Rangers 2:0 (Alexander-Arnold, 7', Salah 52')
  • Porto - B. Leverkusen 1:0 (Zaidu, 70')
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 8 minuta sudačke nadoknade

• 76’

Ulaze Acerbi, Dumfries i Gosens, a izlaze De Vrij, Darmian i Dimarco

• 70’

Calhanoglu je dobio žuti karton

• 70’

Nakon provjere VAR-a gol je poništen zbog igranja rukom!

• 67’

GOOOOL!! Pedri je zabio za izjednačenje!

• 62’

Velika prilika za Barcelonu! Gavi je proigrao Dembelea koji je dobro pucao ali je stativa je spasila Inter!