Rijeka je na početku utakmice zaprijetila preko Grgića, ali osim toga nije bilo previše uzbuđenja. U nastavku gosti su napadali, ali nisu uspjeli svladati raspoloženog Markovića sve do 79. minute kada je Galešić prekrasnim golom iz slobodnog udarca zabio za konačnih 1:0

RUDEŠ: Marković – Šehić, Mrčela, Pavlović, Karačić – Pasariček, Vukmanović – Latković, Ćorić, Grezda – Špeljak

RIJEKA: Zlomislić – Veiga, Dilaver, Galešić, Goda – Fruk, Banda, Hodža – Grgić, Marić, Ivanović

1/4 finale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Rudeš - Rijeka 0:1 (Galešić, 79') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1/4 finale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Rudeš - Rijeka 0:0 (Obrana Markovića, 48') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +10
NK Rudeš - NK Rijeka, četvrtfinale Kupa, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 79’

GOOOOOL!! Rijeka je povela protiv Rudeša! Galešić je silovito pucao iz slobodnog udarca s distance i zabio je senzacionalan gol za 1:0!

• 76’

Rijeka pokazuje inicijativu, ali Rudeš se i dalje dobro brani i čuva 'nulu'

• 73’

Šehić je zaradio žuti karton

• 68’

Promjena kod Rudeša, Petković je zamijenio Latkovića

• 67’

Prijeti Rudeš! Pasariček je pucao s distance i lopta je otišla pored gola

• 64’

Bogojević je zamijenio Ivanovića

• 60’

Dvostruka promjena kod Rudeša, Topić i Doležal su ušli umjesto Ćorića i Grezde

• 57’

Još jedna fenomenalna obrana Markovića! Fruk je silovito pucao, ali golman Rudeša je s spretnom paradom obranio udarac