Nevjerojatan nastavak sezone u SuperSport HNL-u! Lokosi pregazili Modre na Maksimiru. Dinamo je dobro krenuo u utakmicu, ali Lokomotiva je šokirala Modre s dva brza gola Čopa (5', 7'). U nastavku domaćin je imao par prilika koje nije iskoristio i Duje Čop je u 87. minuti zabio svoj treći pogodak na utakmici za konačnih 3:0. Težak poraz Jakirovićeve momčadi

DINAMO: Zagorac - Ristovski, Živković, Theophile, Perković - Mišić, Ademi, Kaneko, Baturina, Hoxa - Petković

LOKOMOTIVA: Čavlina - Vranjković, Mersinaj, Kalaica, Leovac - Bubanja, Marić, Šotiček, Krivak, Goričan - Čop

4. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Lokomotiva 0:3 (Čop, 87') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
4. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Lokomotiva 0:2 (Prečka Ademija, 67') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +50
Dinamo - Lokomotiva, SuperSport HNL, 23.1.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Josip Regovic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 87’

GOOOOOOOL!! Potop Dinama na Maksimiru! Nakon dobre akcije Lokomotive, Čop je zabio svoj treći gol na utakmici za velikih 3:0!

• 81’

Nova zamjena kod Lokosa, mladi Huskić je ušao umjesto Leovca

• 78’

Bulat je opalio iz teške pozicije u šesnaestercu i lopta je otišla pored gola

• 77’

Nove promjene kod Dinama, Ljubičič i Kulenović su ušli umjesto Kaneka i Ademija

• 76’

Opasna situacija pred golom Dinama! Goričan se sjurio u šesnaesterac i pucao je pored gola

• 67’

Čabraja radi zamjene, Fettai i Žilinski su ušli umjesto Krivaka i Šotičeka

• 67’

Ovo je mogao biti gol za Dinamo! Ademi je bio najviši u skoku nakon kornera i prečka je spasila Lokomotivu