serie a

Napoli preokretom u gostima stigao do važne pobjede kod novog prvoligaša; golijada na Sardiniji

25.10.2020 u 18:16

Nogometaši Napolija pobijedili su na gostovanju Benevento 2:1 nakon što su gubili na poluvremenu, dok je Cagliari u golijadi sa šest pogodaka pobijedio Crotone sa 4:2

Benevento je poveo u 31. minuti golom Roberta Insignea, a izjednačio je u 60. minuti njegov stariji brat i kapetan Napolija Lorenzo. U 68. minuti je za preokret i važnu pobjedu gostima zabio Andrea Petagna.

U prvom nedjeljnom susretu Cagliari je pobijedio Crotone 4:2. Čakak pet golova je palo u prvom dijelu, a samo jedan u nastavku. Gosti su poveli 1:0, imali su i 2:2, no domaćin je na koncu ipak slavio.

Strijelci za Cagliari bili su Lykogiannis (25), Simeone (35), Sottil (45) i Pedro (84), a za goste, koji su od 48. igrali s igračem manje nakon što je isključen Luca Cigarini, zabili su Messias (21) i Molina (43). Mark Rog je odigrao cijeli susret za Cagliari.

Parma i Spezija su odigrali 2:2, a domaćin je izvukao bod autogolom Juraja Kucke u drugoj minuti nadoknade.