RAFINHA POD NOŽ

Nakon Ter Stegenove greške, Enriquea je ovo dodatno šokiralo

17.09.2015 u 11:41

Barcelona je u obranu naslova europskog prvaka krenula iz Rima. Vodili su Katalonci protiv Rome pogotkom Suareza iz 21. minute, ali onda je Florenzi zabio spektakularan pogodak za konačnih 1:1

No pitanje je bi li Florenzi zabio da mu svojim nesmotrenim potezom i šetnjom od gola nije pomogao njemački golman na golu Katalonaca Marc-André ter Stegen

Florenzi je puknuo gotovo s polovine igrališta, i to uz aut-liniju i prebacio Ter Stegena.

A da jedno zlo ne dolazi samo, igračima Barcelone potvrđeno je u 62. minuti dvoboja. Samo par minuta nakon što je ušao u igru umjesto našeg Rakitića, teško je ozlijeđen Brazilac Rafinha na kojeg je grubo išao  Belgijanac Nainggolan. Već u 65. umjesto njega Enrique je morao na teren poslati Mascherana.

Po obavljanju detaljnih liječničkih pregleda ustanovljeno da su Rafinhi stradali prednji križni ligamenti koljena zbog čega će morati na operaciju.

Iako su prognoze u brzinu oporavka u ovakvim slučajevima upitne, španjolski mediji javljaju da bi se Brazilac na teren mogao vratiti tek krajem sezone.