DOLAZI LIDER

Nakon šokantnog poraza od Dinama Lokosi dočekuju Rijeku: Čabraja priznao neke stvari

02.11.2023 u 13:38

Lokomotiva se oporavlja od šokantnog poraza od Dinama u 13. kolu SuperSport Hrvatske nogometne lige.

Igrači trenera Silvija Čabraje vodili su do sudačke nadoknade na Maksimiru 0:1, a onda je Dinamu u nekoliko minuta stigao do pobjede koja je, ako ništa drugo, ostavila 'u sedlu' trener Sergeja Jakirovića.

Sljedeći izazov za igrače Lokomotive je još veći. U Kranjčevićevu stiže lider prvenstva Rijeka.

Susret se igra u petak u (MAXSport 1, MAXtv, 18 sati).

'Analizirali smo utakmicu protiv Dinama, vidjeli gdje smo griješili te koji su bili problemi, nije to samo sedam minuta sudačke nadoknade, imali smo problema i u drugom poluvremenu, nismo na pravi način odgovorili, no fokus je na Rijeci te razmišljamo samo o toj utakmici te kako ćemo odigrati', rekao je trener Lokomotive Silvijo Čabraja te dodao:

• +28
Dinamo - Lokomotiva (13. kolo SuperSport HNL-a) Izvor: Pixsell / Autor: Slavko Midzor/PIXSELL

'Protiv Rijeke su sve utakmice zanimljive. Rijeka isto igra moderan i brz nogomet, ima izuzetno kvalitetne i dobre igrače, tako da očekujem jednu jako dobru utakmicu. Vezano za kadar moram reći kako Šotiček, Čop i Vranjković imaju ozljede, tako da vjerojatno na njih nećemo računati', zaključio je Čabraja.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport