HT PRVA LIGA

Nakon potopa pala četiri gola u devet minuta; Slaven Belupo do boda protiv Lokomotive

18.12.2017 u 15:11

Slaven Belupo i Lokomotiva odigrali su neriješeno 2:2 u nastavku utakmice 20. kola Hrvatski Telekom Prve lige koja je igrana u ponedjeljak nakon što je u petak prekinuta zbog velike količine vode na travnjaku

U uvjetima puno boljima nego u petak, do 65. minuta nije bilo veće prigode, no tada nakon jednog prodora Slavena igrači Lokomotive kradu loptu i Krastanović pronalazi Capana koji pogađa za vodstvo Lokomotive  1:0.

Pet minuta kasnije, Trebotić izvodi korner za Slaven, ubacuje na prvu vratnicu, Ivanovski puca, a lopta prolazi Šemperu kroz noge  i Slaven izjednačuje na 1:1.

Minutu kasnije u napadu Lokomotive Šunjić puca sa 20-ak metara prema golu Slavena i pogađa za 2:1.

Tri minute kasnije Kolinger ruši Pejića u kaznenom prostoru Lokomotive, sudac Pejin sudi kazneni udarac, a s bijele točke je precizan Ivanovski za 2:2.

Pred 200 gledatelja na Gradskom stadionu u Koprivnici utakmicu je sudio Tihomir Pejin iz Donjeg Miholjca.

Slaven Belupo - Lokomotiva 2:2

Strijelci:  Ivanovski (70; 74/11m ); Capan (65), Šunjić (71)

Autor: youtube

Slaven Belupo-Lokomotiva2:2