1. ŽUPANIJSKA FUTSAL LIGA

Nacional bolji od Dinama, Goli Vrh preskočio Petrus

24.03.2015 u 16:00

Nakon tromjesečne stanke u ponedjeljak su odigrane i utakmice osmog kola 1. županijske futsal lige ZNS-a

Cjelodnevni program u dvorani u Sutinskim vrelima prvo je ponudio okršaj Dinama II i Nacionala II, s dva različita poluvremena obje ekipe. Dok je u prvom poluvremenu dominirala i zabijala ekipa Nacionala, u drugom dijelu se probudila momčad MNK Futsal Dinama II i uz dobru igru iskoritila dvije prigode a onda potom i skoro stigla do poravnanja. Važna tri boda za MNK Nacional II u zadržavanju prve pozicije.

U drugoj utakmici vrlo zanimljiv dvoboj gdje je Alumnus II dominirao a ekipa Petrusa čekala svoje prilike iz polukontri i kontri, ali prvo poluvrijeme završilo je s 'miroljubivih' 1:1. Ista slika i u drugom dijelu u kojem je Alumnus II prelomio utakmicu u 36. minunit. preko najboljeg pojedinca utakmice Kristijana Čekola. Petrus je pokušao s igračem u ulozi golmana, no nisu uspijeli značajnije ugoziti gol protivnika a ta je njihova riskantna igra donijela Alumnusu još dva pogotka.

U trećoj utakmici dana, u kojoj je ekipa Podsljemena predstavila dva nova igrača u odnosu na prvi dio sezone, momčad Golog Vrha znalački je koristila neiskustvo svog protivnika i uvjerljivo ga porazila. Tom se pobjedom Goli Vrh probio na 3. mjesto na tablici.

MNK Futsal Dinamo II - MNK Nacional II 2:3 (0:3)

strijelci: 0:1 Uroić, 0:2 Brešćaković,0:3 Brešćaković, 1:3 Prtenjača, 2:3 T. Đulvat

MNK Petrus Livaja Transporti - MNK Alumnus II 1:4 (1:1)
strijelaci: 0:1 Čekol, 1:1 Pajalić, 1:2 Čekol, 1:3 Perić, 1:4 Uremović

MNK Podsljeme - MNK Goli Vrh 2:6 (0:3)
0:1 Vulje, 0:2 A. Veselčić, 0:3 Pagadur, 0:4 Španić, 0:5 Vulje, 0:6 Španić, 1:6 Putak, 2:6 Breškić