Derbi 14. kola Hrvatski Telekom Prve lige na Poljudu su igrali Hajduk i Rijeka. Gosti su se bolje snašli na teškom terenu i na kraju slavili 2:1

HAJDUK: Posavec - Jakoliš, Simić, Dimitrov, Dolček - Jradi, Jurić - Jairo, Caktaš, Gyurcso - Umut

RIJEKA: Nevistić - Capan, Galović, Smolčić - Tomečak, Halilović, Lončar, Štefulj - Murić, Kulenović, Andrijašević

NK Hajduk - NK Rijeka 1:2 Menalo 69'

NK Hajduk - NK Rijeka 1:1 Lončar 40'

Hajduk - Rijeka 1:0 Caktaš 10' pen

• +21
NK Hajduk - NK Rijeka; HT Prva liga; 6.12.2020. Izvor: Cropix / Autor: Paun Paunovic / CROPIX
  • 93’

Završen je Jadranski derbi Hajduka i Rijeke! Na kišom natopljenom Poljudu, u gotovo neregularnim uvjetima za igru, slavila je Rijeka 2:1

• 90’

Igrat će se tri minute sudačke nadoknade

• 89’

Hajduk je u posljednjim minutama utakmice krenuo na sve ili ništa. Dimitrov je sada nakon ubačaja Caktaša dobro pucao glavom, ali njegov pokušaj odlazi iznad gola Rijeke

• 84’

S druge strane trener Hajduka Boro Primorac iz igre vadi Jaira, a na terenu je umjesto njega Atanasov

• 83’

Trener Rijeke pomalo 'zatvara' utakmicu, iz igre izlazi napadač Kulenović, a ulazi branič Escoval

• 71’

VAR suci opet imaju posla! Provjerava se sporna situacija u šesnaestercu Rijeke. Netko je povlačio Diamantakosa... Sudac Batinić na kraju je presudio kako tu nema 'materijala' za najstrožu kaznu, samo korner za Hajduk

• 69’

GOOOOOOOOL! Rijeka vodi 2:1! Zabio je Menalo! Andrijašević mu je sjajno asistirao, a Menalo je neobranjivo pucao u suprotni kut Posavčeva gola

• 63’

Malo je nogometa na Poljudu, a sve više vaterpola. Nejašmić je sada pokušao pucati prema golu Rijeke, no njegov je udarac jedva došao do golmana Nevistića