Murley s dva gola donio pobjedu Medveščaku

28.10.2013 u 21:44

• +6

KHL Medveščak - Amur Khabarovs

Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL

Medveščak se sa serije gostovanja po Rusiji vraća s jednim bodom u džepu i s četiri poraza u četiri utakmice. Sada su pred njima tri domaće utakmica, a prvi protivnik je Amur. Tekstualni prijenos pratite na tportalu.

Medveščak - Amur Khabarovsk 2:1(0:0, 1:0. -:-)

3. TREĆINA

6' kraj utakmice i pobjeda Medveščaka
57' ori se pjesma Ledenom dvoranom. Nova tri boda su sve bliže
48' gool! Nije dugo trajalo slavlje gostiju. Opet je Murley bio na pravom mjestu i pogodio..
46' goool! Nakon greške obrane, pak je došao do Petružaleka koji je dobro naciljao i izjednačio!

41' dvije minute kazne za Katica i Kryukova
41' započela je posljednja trećina

2. TREĆINA

40' završila je  druga trećina. Zahvaljujući golu Murleyja 'medvjedi' zasluženo vode
40' samo šest sekundi prije kraja trećine Medveščak je ostao s igračem manje zbog kazne koju je zaradio Martinović.
37' gool za Medveščak! Murley skoro s plave crte pogađa za vodstvo 'medvjeda'. To je njegov sedmi gol u sezoni.

34' opet nova opasnost pred golom Medveščaka, no i ovog puta Brust brani. Sve opasnije izgleda Amur.
30' nevjerojatna prilika za goste iz kontre, ali Brust brani krajnjim naporom
28' gosti će igrati s igračem manje nakon što je isključen Litovčenko
21' kreće i druga trećina

1. TREĆINA

20' završila je prva trećina. Iako su 'medvjedi' bili bolji, golova još nema
10' napadaju 'medvjedi' sada je tukao Walker
9' sada pogreška golmana Brusta koji je 'zaboravio' da mu gostujući igrač dolazi sa desne strane, ali na svu sreću ništa od svega
9' velika prilika Medveščaka, Murley se našao sam pred golmanom Muryginom, ali je gostujući golman bio siguran
3' opasno je bilo pred golom Amura, ali uspjeli su se gosti spasiti
1' započela je utakmica u Ledenoj dvorani

Nisu odradili dobra gostovanja, ali u načelu nema im se baš ništa za prigovoriti jer ni u jednoj utakmici osim možda u onoj s Vityazom nisu razočarali tako da se ne može govoriti o nekom bitnom padu forme jer do njega nije došlo.

Teško je igrati na gostovanjima po Rusiji, nije to jednostavno, pogotovo za Medvjede koji se ipak puno bolje snalaze u svojoj dvorani.

Medveščak bi danas definitivno morao biti blizu upisivanja novih bodova. Amur je vjerojatno kvalitativno najslabija momčad koja je ove sezone pristigla u Ledenu dvoranu. Nekoliko je razloga zbog kojih su Medvjedi veliki favoriti u ovom susretu. Prvi je više nego očit. Amur cijelo dosadašnje prvenstvo ne igra na nekoj visokoj razini i zbog toga je na predzadnjem mjestu Istočne konferencije. Trenutno je u nizu od tri poraza.