U četvrtak su se u 21 sat igrale prve utakmice polufinala Europske lige. Arsenal je u Londonu svladao Valenciju 3:1, a u Frankfurtu su Eintracht i Chelsea odigrali 1:1...

Eintracht Frankfurt: Trapp; Abraham, Hinteregger, Falette, Da Costa; Fernandes, Hasebe, Rode; Gačinović, Kostić, Jović

Chelsea: Arrizabalaga; Azpilicueta, Christensen, Luiz, Emerson; Kanté, Jorginho, Loftus-Cheek; Willian, Giroud, Pedro

Eintracht Frankfurt - Chelsea 1:1 (Jović 23'/Pedro 45')

Arsenal - Valencia 3:1 (Lacazette 18', 26', Aubameyang 90+1'/Diakhaby 11')

• +2
Polufinale Europske lige - 1. utakmica, Eintracht Frankfurt - Chelsea, 2018/19. Izvor: Pixsell / Autor: firo Sportphoto/DPA/PIXSELL
  • +4
Polufinale Europske lige - 1. utakmica, Arsenal - Valencia 2018/19. Izvor: Pixsell / Autor: John Walton/Press Association/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice u Londonu

• 90’

Kraj utakmice u Frankfurtu

• 90’

Gol! 3:1 za Arsenal, zabio je Aubameyang

• 90’

Promjena u Eintrachtu. Gačinović ne može nastaviti zbog problema s grčevima, ulazi Willems

• 90’

Igrat će se barem pet minuta nadoknade

• 89’

Skraćeni korner za Eintracht. Pedro je srušio Jovića. Kostić je ubacio, no obrana Chelseaja otklanja opasnost

• 85’

Velika greška u obrani Chelsea. Kante je poklonio loptu igraču Eintrachta, nakon čega su se dvojica igrača Chelsea sudarila sa svojim vratarom. Hasebe je iz kosa pokušao gurnuti loptu u gol, no Luiz je stigao blokirati udarac

• 85’

Korner za Eintracht. Abraham je bio najviši u skoku, no neometan je pucao preko gola

• 83’

Promjena u Chelseaju. Ulazi Kovačić, izlazi Loftus-Cheek

• 81’

Velika prilika za Eintracht. Da Costa se oslobodio na desnoj strani i oštro centrirao u peterac. Lopta je prošla vratara Chelseaja, ali i za korak presporog Pacienciju