championship

Momčad Slavena Bilića dva puta gubila od posljednjeg na tablici, ali spasila se u zadnjih 20 minuta

22.09.2019 u 16:28

U utakmici 8. kola druge engleske nogometne lige West Bromwich Albion, kojega vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, na svom je terenu svladao Huddersfield Town sa 4:2 (1:2)

Gosti su dva puta vodili (0:1, O'Brien i 1:2 Ahearne-Grant), do domaćini su se upsjeli vratiti, te s tri pogotka u zadnjih 20 minuta drugog poluvremena stići do pobjede 4:2.

Hrvatski veznjak Filip Krovinović odigrao je prvo poluvrijeme za WBA koji je ovom pobjedom stigao na četvrto mjesto ljestvice sa 16 bodova, koliko imaju i treći Preston North End te peti Queens Park Rangers, dok je Huddersfield posljednji s jednim bodom.

Na vrhu su Leeds United i Swansea City sa po 17 bodova.