Nakon teškog gostovanja u Moskvi, kod CSKA-a, nogometaši Dinama okrenuli su se obvezama u hrvatskom prvenstvu, a ove nedjelje gostovali su desetak tramvajskih stanica od svog stadiona u Maksimiru. U Kranjčevićevoj ih je dočekala Lokomotiva a dvoboj je završio bez pobjednika 1:1

LOKOMOTIVA: Hendija - Karačić, Kovačić, Kolinger, Marković - Cokaj, Kallaku (od 90. Osmanković) - Malikji (od 46. Tahiraj), Đira (od 70' Petrak), Aliyu (od 90. Čeliković) - Tuci (od 70. Chajia)

DINAMO: Livaković - Moharrami, Lauritsen, Šutalo - Hajrović (od 46. Franjić), Burton (od 66. Ademi), Jakić 8od 90. Atiemwen), Kastrati (od 73. Oršić) - Ivanušec, Majer - Gavranović (od 66. Petković)

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

• 90’

Korner za Dinamo, u sedmoj minuti nadoknade; ali i taj je pokušaj otišao preko gola te je ostalo 1:1

• 90’

Čeliković je ušao umjesto Aliyua

• 90’

Posljednja promjena u Dinamu; Atiemwen je ušao, Jakić izašao

• 87’

Majer je zakasnio dvije desetinke na ubačaj Moharramija

• 86’

Kakvu je sada Aliyu propustio priliku; promašio je s pet metara

• 79’

Evo nove prilike za Lokomotivu; Kallaku puca, Livaković se baca, ali lopta prolazi kraj njgea, no i za koji centimetar i kraj gola

• 78’

Ademi je ukrao jednu loptu, proigrao Oršića, ovaj mu je vratio loptu, no u duelu je Ademi ostao ležati na travnjaku, a Dinamo je dobio korner