Fantastična predstava Dinama, nakon ranog gola Rapida, Modri su odmah odgovorili preko Petkovića i nakon prekrasne akcije Andrić je zabio za totalni preokret i vodstvo Dinama. Momčad Damira Krznara je nastavila u istom ritmu u nastavku i pred kraj utakmice Šutalo je svojim golom riješio utakmicu i približio Dinamo novom europskom proljeću

DINAMO: Livaković - Moharrami, Šutalo, Theophile, Franjić - Mišić - Ivanušec, Gojak, Petković, Oršić - Andrić

RAPID: Gartler - Aiwu, Hofmann, Moormann, Ullmann - Grahovac, Ljubičić - Arase, Knasmüllner, Grüll - Kara

• +73
Dinamo - Rapid Beč, 4. kolo Europske lige, 2021/22 Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac / CROPIX
  • +11
Dinamo - Rapid, navijači na utakmici Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Još jedna odlična prilika za Dinamo! Špikić je odlično ubacio loptu u šesnaesterac, Menalo je dobro ispratio loptu i pucao ali stativa je spasila goste od novog pogotka

• 89’

Dupla zamjena kod Dinama, Špikić i Ristovski su ušli umjesto Moharramia i Oršića

• 84’

GOOOOOOOOOOL!!! Bulat je ubacio iz slobodnog udarca, Šutalo je ispratio centaršut i glavom zabio treći gol za Modre!

• 81’

Kitagawa nakon dobrog dodavanja se našao u dobroj poziciji i pokušao je iznenaditi Livakovića koji je to odlično obranio

• 80’

Još jedna zamjena kod Dinama, Bulat je ušao umjesto Andrića

• 79’

Smirio se malo ritam utakmice, Modri mirno privode utakmicu kraju

• 74’

Krznar radi zamjenu, Menalo ulazi umjesto Ivanušeca

• 69’

Dupla zamjena kod Rapida, Ballo i Kitagawa ulaze umjesto Kare i Grulla

• 63’

Odličan udarac Oršića! Oršić je pucao iz slobodnog udarca iz obećavajuće pozicije i stativa je spasila goste od trećeg pogotka