Nakon prvog poluvremena bez golova Dinamo je dominirao u nastavku. Modri su većinu utakmice bili bolja momčad, ali nisu uspjeli zabiti gol i Plzen je to kaznio preko Choryja u 69. minuti koji je iz penala zabio za konačnih 1:0. Težak poraz za Jakirovićevu momčad

DINAMO: Nevistić - Moharrami, Ristovski, Perić, Ljubičić - Mišić, Bulat - Špikić, Baturina, Vidović - Emreli

V.PLZEN: Baier - Dweh, Hranač, Jemelka - Kopic, Kalvach, Jirka, Cadu - Traore, Chory- Šulc

• +45
Dinamo - Viktoria Plzen, Konferencijska liga, 26.10.2023. Izvor: Cropix / Autor: Ranko Suvar
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Promjena u Viktoriji, izlazi napadač Šulc, ulazi stoper Hejda

• 90’

Igrat će se još minimalno 5 minuta sudačke nadoknade

• 84’

Baturina je pucao iz slobodnog udarca s 20-tak metara, ali pogodio je samo živi zid

• 82’

Kopic je dobio žuti karton

• 82’

Traore je pucao s ruba šesnaesterca, ali nije bio precizan i lopta je otišla daleko preko gola