Dinamo je odigrao odličnu utakmicu na Maksimiru. Odlično su krenuli u utakmicu golom Andrića u 13. minuti a u narednih deset minuta raspoloženi Oršić je s dva pogotka 'riješio' utakmicu. U drugom poluvremenu je ritam igre pao i Dinamo je mirno priveo utakmicu kraju i tako su 'Modri' došli do bitna tri boda u prvenstvu

DINAMO: Livaković - Perić, Šutalo, Theophile - Ristovski, Mišić, Ademi, Štefulj - Špikić, Ivanušec, Oršić - Andrić

SLAVEN BELUPO: Sušak – Božić, Kocijan, Utin – Bosec, Kocijan, Caimacov, Goda – Glavčić, Kvržić – Hadžić

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel, Arenasport
  • 90’

Kraj utakmice

• 84’

Laušić je još jednom dobro pucao s ruba šesnaesterca, ali Livaković je još bolje obranio i bit će lopta za Dinamo

• 77’

Najbolja prilika za Belupo! Na odbijenu loptu se zaletio Laušić i dobro je pucao, greda je spasila 'Modre'

• 75’

Smirio se ritam utakmice, Dinamo mirno privodi utakmicu kraju

• 66’

Bulat je pucao iz obećavajuće pozicije u šesnaestercu, ali udarac je bio neprecizan i lopta je otišla pored gola

• 60’

Još jedna zamjena kod Dinama, Bulat je ušao umjesto Ademija

• 55’

Hadžić se dobro zagradio i oslobodio za udarac s ruba šesnaesterca, ali lopta je išla direktno u golmana i to je lagan posao za Livakovića

• 51’

Ivanušec je dobro pucao s nekih dvadesetak metara, lopta je prošla malo pored gola