lakoća pobjeđivanja

Moćni Real otvorio Primeru na način na koji su to svi očekivali!

21.08.2017 u 00:13

U 1. kolu Primere Real Madrid je u gostima kod Deportiva stigao do uvjerljive 3:0 pobjede, a veliki trijumf malo je pokvario Sergio Ramos crvenim kartonom u sudačkoj nadoknadi...

Real djeluje jači nego ikad na početku nove sezone. Nakon osvojenog europskog i španjolskog Superkupa Zidaneove zvijezde nisu imale nikakvih problema ni protiv Deportiva u La Coruni ove nedjelje.

Gosti su sve riješili već u prvom poluvremenu kada je Gareth Bale zabio iz blizine u 20. minuti, a sedam minuta kasnije je Casemiro udvostručio vodstvo. U 62. minuti Toni Kroos je postavio konačni rezultat.

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu i imao nekoliko prilika upisati se u listu strijelaca, ali njegovi udarci nisu sjeli na pravo mjesto.

Dvoboj je obilježio i obranjeni penal Keylora Navasa Andoneu u završnici, a onda i nepotrebni crveni karton Sergija Ramosa koji će propustiti sljedeći dvoboj Reala u Primeri, za tjedan dana protiv Valencije...