KVALIFIKACIJE ZA EURO 2011.

Mladi 'kockasti' remizirali s Izraelom

27.09.2010 u 18:59

Hrvatska nogometna reprezentacija U-17 odigrala je neodlučeno 2:2 s Izraelom u kvalifikacijskoj utakmici za Europsko prvenstvo 2011. S obzirom da su izabranici Ivana Gudelja imali vodstvo 2:0, konačan rezultat baš i neće oduševiti izbornika

U Crikvenici su započele kvalifikacije za Europsko prvenstvo U-17 koje će se igrati 2011. godine. Hrvatska je domaćin skupine 1 u kojoj su osim nas i Izrael te Grčka, a u nastavak kvalifikacija idu prvi i drugi iz skupine te dvije najbolje trećeplasirane momčadi iz 12 skupina.

Izabranici Ivana Gudelja kvalifikacijski ciklus su započeli protiv Izraela. Praktički dvije trećine utakmice mladi 'kockasti' su dominirali terenom te su u 34. minuti poveli preko Ivačića, da bi Špehar u 63. minuti donio Hrvatskoj prednost od 2:0. Iako se pobjeda smiješila, gosti iz Izraela su prvo preko Atara u 68. te kasnije i Altmana u 76. minuti došli do boda.