la liga

Messijev šou - tri gola i dvije asistencije za povratak Barce na vrh

16.12.2018 u 23:03

Nogometaši Barcelone opet su se izdvojili na vrhu La Lige nakon što su u 16. kolu slavili u gostima kod Levantea 5:0

Sjajni argentinski nogometaš, Lionel Messi, odigrao je još jednu čudesnu utakmicu. Barcelona je slavila 5:0, a kod svih golova Messi je imao itetkako važnu ulogu. Upisao je dvije asistencije a tri puta je poentirao.

Levante se dobro držao prvih pola sata, na trenutke je čak bio i bolji, ali onda se 'ukazao' Messi.

U 35. minuti, u kaciji u kojo je naš Rakitić sjajno oduezo loptu domaćinima, i nekako je gurnuo do Messija, Argentinac je smiješnom učinio kompletnu domaću obranu i dodao do stijelca Suareza.

U 43. minuti, nakon asistencije Busquetsa, strijelac je bio Lionel Messi i tada je već bilo rješeno pitanje pobjendika, ali ne i zaključen 'Messi-šou'.

Argentinac je u nastavku zabio još dva gola, i to zaredom, a onda je za peti asistirao Piqueu, tako da se ovaj hat-trick može reći kako je pravi, jer sva tri gola istog igrača postignuta su u nizu.

A Barceloni su tri nova boda opet osigurala prvo mjesto na vrhu La Lige.