KRIZA SE NASTAVLJA

Messi iz penala spasio Barcelonu od nove velike sramote!

19.02.2017 u 22:58

Nogometaši Barcelone odigrali su u 23. kolu Primere još jednu neuvjerljivu utakmicu i pobijedili protiv Leganesa 2:1, zahvaljujući golu Messija iz penala u 90. minuti...

Nakon katastrofalnog 4:0 poraza od PSG-a Barcelona je ove nedjelje pokazala da je zaista upala u krizu igre i umalo se nakon Lige prvaka oprostila od titule i u Primeri.

Činilo se protiv Leganesa da će momčad Luisa Enrquea zabilježiti mirnu pobjedu, jer je povela u 4. minuti golom Messija i mnogi su vjerovali da je to dovoljno protiv novog prvoligaša.

No, Unai Lopez izjednačio je u 71. minuti i na Camp Nouu je nastala panika. Senzacija se na kraju ipak nije dogodila jer je Lionel Messi svojim drugim golom u 90. minuti iz penala spasio Barcelonu od nove sramote.

Ivan Rakitić vratio se u udarni sastav i odigrao svih 90 minuta.

Na ljestvici Primere Barcelona je zadržala drugo mjesto, s bodom zaostatka za Realom, ali i dvije utakmice više pa se razlika vrlo lako može pretvoriti u -7...