ODRŽAVANJE FORME

Medveščak u Classicu na Šalati svladao Bečane

08.02.2014 u 22:00

Stanku u KHL ligi hokejaši Medveščaka su iskoristili za odigravanje 'Winter Classica' u kojem su pred 5500 gledatelja na klizalištu na Šalati slavili protiv Vienna Capitalsa nakon raspucavanja s 4-3

Bio je to prijateljski susret starih znanaca iz EBEL lige i treći međusobni Winter Classic. Prvi put na Šalati slavio je Medveščak, drugi put Vienna, a sada su opet bolji bili Medvjedi.

Prvi gol pao je u 23. minuti, a strijelac je bio Charles Linglet. Četiri minute prije kraja trećine pala su još tri pogotka. U 37. je Jonathan Ferland smanjio na 1:1, ali samo minutu kasnije Matt Murley je osigurao ponovno vodstvo Medvjeda.

Posljednja trećina počela je golom Bečana (Schiechl) u 41. minuti, u 56. minuti je Mark Katic zabio za 3:2, a u 58. Schiechl izjednačio na 3:3. Nakon 60 minute pristupilo se izvođenju kaznenih udaraca, a pobjednički zgoditak zabio je Mike Iggulden.