Ove subote na stadionu Dragao u Portu Chelsea je po drugi put osvojio naslov prvaka Europe. Momčad Thomasa Tuchela slavila je s 1:0 protiv Manchester Cityja

MANCHESTER CITY: Ederson - Walker, Stones, Rúben Dias, Zinčenko - Bernardo Silva, Gündogan, Foden - Mahrez, De Bruyne, Sterling

CHELSEA: Mendy - Azpilicueta, Thiago Silva, Rüdiger - James, Jorginho, Kante, Chilwell - Mount, Werner, Havertz

• +33
Finale Lige prvaka: Manchester City - Chelsea Izvor: EPA / Autor: Carl Recine / POOL
  • +15
Navijači Manchester Cityja i Chelseaja u Portu Izvor: EPA / Autor: MANUEL FERNANDO ARAUJO
  • 90’

Kraj utakmice; Chelsea je prvak Europe

• 90’

Kakvu je priliku sada imao Mahrez; Mendy je ostao na krivoj nozi, ali lopta je otišla mrvicu preko gola

• 89’

Christensen u zadnji tren blokira udarac Fodena; igrat će se sedam minuta nadoknade

• 88’

Jesusu žuti karton zbog grubog starta na Havertza

• 85’

Agüero je došao do prilike za ubačaj, ali Mendy je bio oprezan i u visokom skoku uspio uhvatiti loptu

• 84’

Mateo Kovačić pokazao je da je raspoložen za igru, u ovih par minuta imao je nekoliko zapaženih poteza

• 80’

Evo i našeg Matea Kovačića na terenu; izašao je Mason Mount

• 76’

Sterling je izažao, ušao je Sergio Agüero

• 73’

Kante je opet oduzeo jednu loptu, poslao za Havertza, a ovaj pak odlično proigrava Pulišića, čiji završni udarac odlazi koji centimetar od gola; mogao je Chelsea riješiti utakmicu

• 68’

Azpilicueta odlično je ispratio dodavanje prema Gündoganu i izbacio loptu u korner