atp tel aviv

Marin Čilić nakon sat i 35 minuta igre izgubio finale; Novak Đoković nije dozvolio nikakvo iznenađenje

02.10.2022 u 18:39

Marin Čilić izgubio je finale ATP turnira u Tel Avivu, bolji je bio Novak Đoković 6:3, 6:4

1. SET

• Novak Đoković je u već četvrtom gemu prvog seta napravio 'break', uzeo je servis Marinu Čiliću i u tom je trenutku praktički usmjerio prvu igru u svoju korist.
  • Do kraja prvog seta nije bilo iznenađenja te je Đoković slavio 6:3 uz napomenu da je Čilić u tom dijelu igre imao četiri dvostruke servis pogreške.
  • Za povratak u meč Čilić mora pokazati puno više

2. SET

• Loše je počeo Čilić, odmah je na startu izgubio svoj servis, a Đoković u nastavku osvaja gem na svoj servis te u drugom setu vodi 2:0... Ovo nije nimalo dobro...
  • Muči se Čilić, iz gema u gem je sve teže. Spasio je svoj servis te je sada 3:2 za Đokovića
  • Imao je Čilić break-loptu na Đokovićev servis, ali nije iskoristio priliku. Đoković vodi 4:2
  • Marin Čilić je na servisu, rezultat je 5:3 za Đokovića
  • Kraj meča. Novak Đoković je uzeo svoj servis te pobijedio Marina Čilića. Srbin je drugi set dobio 6:4