KAKAV PEH

Marcelo Brozović zabio jedan od najbizarnijih autogolova ikad; pogledajte trenutak kada je naš veznjak sam sebe loptom pogodio u glavu i svladao vratara

11.11.2021 u 21:46

Hrvatska je je sve dvojbe oko pobjednika na Malti riješila u prvom poluvremenu koje je dobila 4:1, a svih pet golova zabili su hrvatski igrači

Za Vatrene su u prvih 45 minuta zabijali Ivan Perišić, Duje Ćaleta-Car, Mario Pašalić i Luka Modrić dok je strijelac za domaćina bio Marcelo Brozović.

Da, veznjak Intera zatresao je vlastitu mrežu i to na kakav način. Igrala se 31. minuta, Maltežani su ubacili loptu u kazneni prostor Hrvatske, a Brozović je u nezgodnoj situaciji pokušao otkloniti opasnost. No sve je završilo komično!

• +18
Malta - Hrvatska, kvalifikacije za SP u Kataru 2022. Izvor: Profimedia / Autor: Matthew Mirabelli / AFP / Profimedia

Hrvatski reprezentativac u padu je pogodio loptu nogom koja se odbila u njegovu glavu, a zatim se otkotrljala gol. Taj bizarni autogol kao i sve ostale pogotke možete vidjeti OVDJE.