PREMIERSHIP

ManU našao 'žrtve', nastradali Kranjčar i QPR

14.09.2014 u 18:58

U 4. kolu nogometnog prvenstva Engleske Manchester United upisao je prvu ligašku pobjedu. U nedjelju je na Old Traffordu svladao Queens Park Rangers sa 4-0, pa trener Louis van Gaal može malo odahnuti

Prva dva gola zabila su ovoljetna pojačanja Angel Di Maria u 24. i Ander Herrera u 36. minuti. Pobjedu su potvrdili Wayne Rooney (44) i Juan Mata (58). Za United je debitirao i Radamel Falcao, koji je ušao u igru u 67. minuti, a ozbiljno je zaprijetio samo jednom, šest minuta prije kraja susreta.

Hrvatski nogometaš Niko Kranjčar odigrao je cijeli susret za Queens Park Rangers i bio je najaktivniji u pokušajima da svlada De Geu, i to udarcima izvan kaznenog prostora.

U 48. minuti njegov udarac sa 20 metara u donji kut, vratar Uniteda je obranio. Sa gotovo iste daljine probao je u 60. minuti, ali je lopta završila u bloku domaćih braniča. Kranjčarevi udarci u 66. i 80. završili su pored gola.