Večeras se igraju nove utakmice osmine finala Lige prvaka. Atletico Madrid svladao je Juventus 2:0, dok je City dramatično došao do pobjede protiv Schalkea (2:3)...

Atletico Madrid: Oblak, Juanfran, Gimenez, Godin, Filipe Luis, Thomas, Rodri, Koke, Saul Miguez, Griezmann, Diego Costa

Juventus: Szczesny, De Sciglio, Chiellini, Bonucci, Alex Sandro, Bentancur, Pjanić, Matuidi, Mandžukić, Dybala, Ronaldo

Atletico Madrid - Juventus 2:0 (Gimenez 78', Godin 83')

Schalke 04 - Manchester City 2:3 (Bentaleb 38' (11m), Bentaleb 45' (11m)/Aguero 18', Sane 85', Sterling 90')

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Ubacivanje u Atleticov kazneni prostor, Ronaldo je na lopti ali iz teške situacije glavom je pucao preko gola

• 90’

City je preokrenuo, Raheem Sterling! 2:3

• 89’

Žuti karton za Griezmanna, skraćeni korner za Juventus

• 85’

City je izjednačio. Zabio je Leroy Sane

• 83’

GOOOOL! Godin za 2:0! Griezmann je ubacio iz slobodnog udarca, lopta se u gužvi odbila, a Godin je iz kosa spretno reagirao i poslao loptu u prazan gol

• 78’

GOOOL! Atletico vodi! U gužvi nakon kornera loptu je u gol pospremio Jose Gimenez