SKUPI PROMAŠAJI

Mandžukić propustio zabiti za tri boda

20.04.2012 u 23:27

U petak je odigrana prva utakmica 32. kola njemačke Bundeslige. Mainz i Wolfsburg su odigrali utakmicu bez golova, makar ih je prvenstveno mogao zabiti hrvatski nogometaš Mario Mandžukić

Ako ništa drugo, Wolfsburg je osvajanjem jednog boda prekinuo niz od tri uzastopna poraza u Bundesligi, dok je Mainz zadnjih 180 minuta u ligi odigrao bez da je dao ili primio pogodak (prošlog je vikenda kod Bayerna odigrao 0-0).

Odigrao je Mandžukić za goste svih 90 minuta i bio je najagilniji igrač na travnjaku. U 13. minuti je mogao glavom i bolje reagirati iz blizine, ali je gađao ravno u domaćeg vratara.

U završnici ogleda se dva puta našao u prilici. U 88. minuti je lijepo primio loptu na vrhu šesnaesterca, te opalio topovski malo iznd vratiju, dok je u nadoknadi bio na nekoliko metara od domaćih vratiju, ali se jako ubačena lopta odbila od njega i time je nestala posljednja prilika za promjenom rezultata.