Ovog utorka igrale su se utakmice 4. kola skupina Lige prvaka. Vidjeli smo tri remija, dvije gostujuće pobjede, ali i debakl Chelseaja kod Rome. Naš Rakitić s Barcelonom je gostovao kod Olympiakosa (0:0), na stadionu Karaiskaki na kojem će 12. studenog igrati reprezentativni dvoboj protiv Grčke

• Sporting - Juventus 1:1

OLYMPIAKOS: Proto, Botía, Romao, Tachtsidis, Fortounis, Odjidja, Elabdellaoui, Koutris, Carcela-González, Engels, Figueiras

BARCELONA: Ter Stegen, Semedo, Sergio Busquets, Denis Suárez, Luis Suárez, Messi, Mascherano, Paulinho, Jordi Alba, Sergi Roberto, Umtiti

• +19
Liga prvaka - 4. kolo (skupine A, B, C i D) Izvor: Reuters / Autor: ARND WIEGMANN
  • 90’

Kraj u Pireju; Olympiakos je uspio sačuvati 'nulu' protiv Barcelone i osvojiti prvi bod u skupini

• 90’

Messije v jaki udarac s 18 metara, ali Proto je na pravom mjestu

• 84’

Kurzawa postiže svoj treći gol u ogledu PSG u okršaju s Anderlechtom

• 83’

Higuain je uspio zabiti za izjednačenje Juvenuts kod Sportinga; s time da je Juve prije tog gola promašio priličan broj prigoda

• 82’

Penal za United protiv Benfice; Blind je bio precizniji od Martiala i pogodio za 2:0

• 80’

Luis Suarez pogađa gredu; a u isto vrijeme Bayern je opet u vodstvu - zabio je Martinez za 1:2; baš kao što je i CSKA došao do vodstva u Baselu a zabio je Wernbloom

• 77’

Velika prednost PSG-a protiv Anderlechta, Kurzawa još jednom postiže gol; sada za 4:0