PREMIERSHIP

Manchester United protutnjao Brightonom te se približio poziciji koja vodi u Ligu prvaka

30.06.2020 u 23:19

Manchester United je kao gost svladao Brighton sa 3:0 i nastavio niz gostujućih pobjeda u 32. kolu engleske Premier lige

Greenwood je u 16. minuti načeo obranu Brightona, a domaću momčad dotukao je Bruno Fernandes pogocima u 29. i 50. minuti.

Sa 52 boda United se probio na peto mjesto sa samo dva boda zaostatka za Chelseajem koji drži četvrto mjesto, posljednje koje vodi u Ligu prvaka. Brighton je sa 33 boda na 15. poziciji.

U srijedu su na rasporedu četiri utakmice od preostalih šest, a sastaju se: Arsenal - Norwich, Bournemouth - Newcastle, Everton - Leicester (sve u 19.00 sati) i West Ham - Chelsea (21.15).