ht prva liga - 10. kolo

Mamut stao na kraj Interovim mukama i nizu pobjeda Lokomotive

05.10.2018 u 19:59

U prvoj utakmici 10. kola HT prve lige, Inter je na svom stadionu u Zaprešiću pobijedio Lokomotivu 2:1

Nakon četiri uzastopna poraza, koja su dovela Inter na pretposljednju poziviju tablice HT Prve lige, junak Diva iz Zaprešića je Ivan Mamut, koji je s dva gola donio potpuni preokret protiv Lokomotive.

Gosti s Kajzerice, koji su pak stigli s nizom od tri pobjede, čak su i poveli.

Strijelac je kao i mnogo puta dosad bio hitri Lirim Kastrati, koji je nakon brze akcije u 14. minuti zabio za 0:1.

• +7
Inter - Lokomotiva - 10. kolo HT Prve lige Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac / CROPIX

No, nakon sjajnog slobodnjaka s preko 30 metara, i uz malu pomoć vratara Grgića, Ivan Mamut samo šest minuta kasnije vratio je rezultat u egal.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

U drugom dijelu prilike su imali i jedni i drugi, no tek je Mamut uspio poentirati.

Bilo je to u 64. minuti kada je sjajno ispratio akciju suigrača i dočekao loptu koju je odbio gostujući vratar.

Izvor: Društvene mreže