Hrvatska reprezentacija je odigrala fantastičnu utakmicu i s velikih 7:1 su pobijedili Maltu i na pravi način najavili spektakl na Poljudu. Cijela momčad je odigrala odličnu utakmicu, ali ako treba nekoga istaknuti to su Kramarić i Majer. Kramarić trostruki asistent i strijelac i Majer s dva pogotka i fenomenalnom igrom opravdao povjerenje Zlatka Dalića

MALTA: Bonello - Pepe, Agius, Shaw - Camenzuli, Teuma, Kristensen, Attard - Degabriele, Montebello, Mbong

HRVATSKA: Grbić - Juranović, Ćaleta-Car, Gvardiol, Sosa - Modrić, Brozović - Majer, Pašalić, Perišić - Kramarić

• +18
Malta - Hrvatska, kvalifikacije za SP u Kataru 2022. Izvor: Profimedia / Autor: Matthew Mirabelli / AFP / Profimedia

Ruska nogometna reprezentacija u susretu je pretposljednjeg, 9. kola skupine H kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2022. u Kataru kao domaćin u Sankt Peterburgu svladala Cipar s uvjerljivih 6:0 (1:0). Sada je posve jasno da Hrvatska večeras na Malti te u nedjelju u Splitu protiv Rusije mora tražiti dvije pobjede

• 90'

Kraj utakmice

• 90'

Dve minute sudačke nadoknade će se još igrati na Malti

• 90'

Svaka čast i navijačima koji su 'potegnuli' do Malte, otprilike njih 250 je uživo podržavalo Vatrene

• 80'

Deset minuta do kraja, Vatreni nakon odlične predstave mirno privode utakmicu kraju

• 80'

Enrico Pepe je napravio prekršaj i dobio je žuti karton

• 70'

Još jedna lijepa akcija Vatrenih, Vlašić je ostavio loptu Livaji koji je pucao s ruba šesnaesterca ali lopta je išla direktno u golmana i bit će lopta za Maltu

• 64'

GOOOOOL!! Livaja je prekrasno proigrao Majera u šesnaestercu koji mirno zabija i s svojim drugim pogotkom na utakmici povećava vodstvo Vatrenih

• 62'

Dvostruka zamjena kod domaćina, Satariano i Guillaumier su ušli umjesto Montebella i Teume