Hrvatska U-21 reprezentacija od 18 sati u Sloveniji igra četvrtfinale Eura protiv Španjolske, a tijek susreta pratite uživo na tportalu

HRVATSKA: Šemper - Šutalo, Vušković, Gvardiol, Bradarić - Franjić, Babec, Moro - Majer, Musa, Ivanušec

ŠPANJOLSKA: Fernandez – Mingueza, Guillamon, Cuenca, Pedrosa – Beltran, Zubimendi, Garcia – Diaz, Nino, B. Gil

Hrvatska - Španjolska, četvrtfinale, Euro U-21 Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL

Kraj.

• 90’

Požutio je Luka Ivanušec.

• 90’

GOOOLLL!! Španjolska vodi 2:1! Cucurella je izbacio Puada samog pred Šempera, a ovaj je promiješao našeg golmana i dvojicu u obrani i zabio za 2:1.

• 90’

Jop 15 minuta nas dijeli od penala. Vidjet ćemo hoće li pobjednik doći prije toga.

• 90’

Nakon desetak minuta produžetka nema promjene rezultata. Bit će napeto do samog kraja.