la liga

Madridski klubovi odmakli Barceloni i Sevilli; Real dugo lomio otpor Osasune, a golove za Kraljeve zabili igrači kojima to uopće nije u opisu posla

01.05.2021 u 23:17

Nogometaši Real Madrida ostali su na dva boda iza Atletica domaćom pobjedom nad Osasunom od 2:0 četiri kola prije kraja prvenstva.

Kraljevski klub se propisno namučio s Osasunom, čiji je otpor pao tek u 76. minuti kada je stoper Militao zabio glavom nakon kornera.

Samo četiri minute kasnije Casemiro je povećao na 2:0 na dodavanje Benzeme.

Luka Modrić je ostao na klupi Reala, a Ante Budimir je za goste ušao u igru u 64. minuti.

S ova tri boda, Real je ostao na korak iza gradskog suparnika, Atletica, koji je ranije u subotu pobijedio 1:0 na gostovanju kod 'davljenika' Elchea.

Gol koji je Atleticu donio neophodne bodove u utrci za naslov, djelo je Marcosa Llorentea u 24. minuti. No, Llorente je mogao biti i tragičar nakon što je igrao rukom u svom šesnaestercu u 90. minuti, da bi igrač Elchea Fidel iz penala pogodio vratnicu.

Ivo Grbić i Šime Vrsaljko su ostali na klupi Atletica.