IZVUKAO DEBLJI KRAJ

Pogledajte kako je Luka Modrić nastradao u derbiju, razbijena mu glava; osvetio se golom u sudačkoj nadoknadi

19.01.2019 u 17:38

Derbi 19. kola španjolskog nogometnog prvenstva na Santiago Bernabeu igrali su Real i Sevilla, a Luka Modrić ga neće pamtiti po dobrome zbog razbijene glave, ali dobra utjeha je pobjeda 2:0 u koju je ugradio gol

Od početka sezone ozljede haraju po Realovoj svlačionici, uvijek je najmanje desetak igrača van stroja, od toga par zvijezda, a problemi s time su se nastavili i na važnoj utakmici sa Sevillom.

Hrvatski kapetan od prve minute zaigrao je u momčadi 'kraljevskog kluba', ali je u prvom dijelu (38. minuta) završio razbijene glave.

Pukla je arkada u gadnom sudaru glavama s gostujućim igračem Francom Vazquezom. I dok se našem veznjaku ukazivala pomoć, Talijan je prošao bez ozbiljnijih posljedica, a taj trenutak možete vidjeti OVDJE.

Ipak, Modrić je stisnuo zube, zavojem mu je omotana glava te je nastavio igrati. Bio je na terenu i cijelo drugo poluvrijeme i dao je ogroman doprinos u slavlju protiv Seville.

• +8
La liga, Real Madrid - Sevilla Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Naime, Real je dominirao tijekom cijelog susreta, ali tek u 78. minuti uspio je zatresti mrežu kada je Casemiro fantastičnim udarcem sa 30 metara pogodio 'rašlje'.

U sudačkoj nadoknadi (90+2) pobjedu Reala potvrdio je Modrić. On je presjekao jednu loptu, sjurio se u kazneni prostor i rutinski je poslao loptu u mrežu. Modrić je, po običaju, pružio vrlo dobru partiju, a u strijelce se mogao upisati i u 58. minuti, ali njegov pokušaj sa 12 metara iskosa obranio je vratar gostiju.

• +28
Luka Modrić Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL

Atletico Madrid je u gostima dobio posljednjeplasiranu Huescu sa 3:0. Nikola Kalinić zbog zdravstvenih problema nije bio u sastavu Atletica, za koji su pogotke zabili Lucas Hernández (31), Santiago Arias (52) i Koke (71).