KAPETANSKI

Luka Modrić optimističan nakon boda: Htjeli smo prvenstvo otvoriti pobjedom, ali nije išlo. Led je probijen, sada će biti lakše

• B.T.
  • Zadnja izmjena 23.11.2022 17:28
  • Objavljeno 23.11.2022 u 13:20

Hrvatska nogometna reprezentacija prvi put u povijesti otvorila je Svjetsko prvenstvo neriješenim rezultatom. U prvom kolu skupine F Vatreni su odigrali 0-0 protiv Maroka. Nakon susreta prvi je pred kamere stao Luka Modrić, kapetan reprezentacije

'Utakmica je bila dosta teška, posebice prvo poluvrijeme. Na kraju prvog dijela počeli smo igrati dobro, a onda smo u drugom poluvremenu bili sve bolji i bolji. Šteta što nismo zabili iz neke od prilika, imali smo ih nekoliko. Da smo zabili, oni bi se morali još više otvoriti', rekao je Modrić za HRT.

Kapetan reprezentacije nije ostavio mjesta pesimizmu.

'Prvi bod je tu i imamo još dvije utakmice da prođemo grupu. Htjeli smo otvoriti prvenstvo pobjedom, nažalost nije išlo. Tek je prva utakmica, siguran sam će nam nakon ovoga biti lakše igrati i da ćemo biti bolji kako turnir bude odmicao.'

• +50
Navijači na utakmici između Hrvatske i Maroka Izvor: Cropix / Autor: Tom Dubravec
  • +45
SP Katar: Hrvatska - Maroko Izvor: Profimedia / Autor: Kieran McManus / Shutterstock Editorial / Profimedia