Napoli je prvo poveo golom Ostigarda u 19. minuti, ali Real je brzo preokrenuo rezultat preko V.Juniora (27') i Bellinghama (34'). U nastavku Zielinski je iz penala u 54. minuti zabio opet vratio domaćina u utakmicu, ali Valverde je spektakularnim golom u 78. minuti zabio za konačnih 3:2

NAPOLI: Meret - DI Lorenzo, Natan, Ostigard, Oliveira - Anguissa, Zielinski, Lobotka - Politano, Kvaratškelia - Osimhen

REAL MADRID: Arizzabalaga - Carvajal, Rüdiger, Nacho, Camavinga - Valverde, Tchouaméni, Kroos - Belingham - Rodrygo, Vinícius

• FC Kopenhagen - Bayern 1:2 (Lerager, 56', Musiala, 67', Tel, 83')
  • Inter - Benfica 1:0 (Thuram, 62')
  • Lens - Arsenal 2:1 (Jesus, 14', Thomasson, 25', Wahi, 69')
  • Manchester United - Galatasaray 2:3 (Hojlund, 17', 67', Zaha, 23', Akturkoglu, 71', Icardi 81')
  • PSV - Sevilla 2:2 (Gudelj, 68', de Jong 11m, 84', En Nesry, 88', Teze, 96')
  • +19
Napoli -Real Madrid, Liga prvaka, 3.10.2023. Izvor: EPA / Autor: CIRO FUSCO
  • +11
Copenhagen - Bayern, Liga prvaka, 3.10.2023. Izvor: EPA / Autor: Mads Claus Rasmussen
  • +11
Manchester United - Galatasaray, Liga prvaka, 3.10.2023. Izvor: EPA / Autor: Peter Powell
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 5 minuta sudačke nadoknade

• 88’

Promjene kod Napolija, izašli su redom Anguissa, Lobotka i Olivera, a ušli Simeone, Cajuste i Rui

• 78’

GOOOOOL!! Real je opet u vodstvu! Valvederde je silovito pucao s distance i zabio je spektakularan gol za 3:2

• 75’

Prijeti Real! Bellingham je ispratio ubačaj i lijepo je pucao glavom, ali lopta je otišla malo pored gola

• 70’

Bellingham je zaradio žuti karton

• 64’

Promjene kod Reala, izlaze Camavinga i Kroos, a u igri su Mendy i Modrić

• 56’

Nova šansa za Napoli! Kvaratskhelia je dobro pucao s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala pored gola

• 54’

GOOOOL!! Zielinski je siguran s 11 metara i rezultat je 2:2!

• 52’

Nakon provjere VAR-a sudac je pokazao na najstrožu kaznu! Napoli će pucati penal