ATLETICO NE POPUŠTA

Loš dan Halilovića, sa Sportingom tone prema dnu!

30.12.2015 u 20:21

U popodnevnim utakmicama 17. kola Primere Atletico Madrid zadržao se na vrhu Primere pobjedom 2:0 kod Raya, dok je Sporting Alena Halilovića doživio neugodan poraz istim rezultatom protiv Eibara...

Simeoneov Atletico se ne predaje. Nakon što su crveno-bijeli u prošlom kolu doživjeli poraz kod Malage, nisu dopustili da se isto ponovi ove srijede protiv Raya.

Iako su dominirali terenom svih 90 minuta, nogometaši Atletica slomili su protivnika tek u 88. minuti golom Coree, a Antoine Griezmann dvije minute kasnije prebacio je golmana Yoela i postavio konačni rezultat.

Ovim trijumfom Atletico je osigurao barem diobu vrha uoči dvoboja Barcelone i Betisa, no aktualni prvak ima još jednu zaostalu utakmicu osim ove večernje, protiv Sportinga iz Gijona i kad ju odradi može preuzeti prvo mjesto.

Što se Sportinga tiče, on je u srijedu doživio još jedan udarac. Na gostovanju kod malenog Eibara Abelardova momčad doživjela je svoj deveti poraz u sezoni i sada joj već ozbiljno prijeti pad u opasnu zonu koja vodi natrag u drugu ligu iz koje se klub iz Gijona promovirao prošlog proljeća.

Golove za Eibar su zabili Keko i Borja Baston, a Alen Halilović odigrao je svih 90 minuta za goste, no nije mogao spriječiti poraz u malom baskijskom gradu. Imao je jednu veliku priliku, no poslao je loptu preko gola...