ht prva liga

'Lokosi' s igračem manje do gola i vrijednog boda stigli u posljednjim trenucima utakmice

30.03.2018 u 18:44

U susretu 27. kola Hrvatski Telekom Prve HNL u Vinkovcima su nogometaši Cibalije i Lokomotive odigrali 1:1.

Autor: youtube

Cibalija je povela u 18. minuti nakon što je s pola metra loptu u mrežu ugurao Ante Kordić nakon dodavanja Muženjaka.

U 58. minuti je drugi žuti karton zbog simuliranja dobio napadač Lokomotive Ivan Krstanović, ali unatoč igraču manje gosti su bili opasniji i propustili su nekoliko odličnih prilika za izjednačenje.

Hrabra igra 'lokosima' se isplatila doslovno u posljednjim trenucima utakmice, u 90. minuti kada je visoki Denis Kolinger dočekao loptu u šesnaestercu Cibalije i zabio za izjednačenje.

Cibalija sada ima 21 bod i začelje je opet prepustila Rudešu (20), dok je Lokomotiva sedma s 28 bodova.

Pred 800 gledatelja na stadionu Cibalije sudio je Pejin iz Donjeg Miholjca.

• +4
Cibalia - Lokomotiva 1:1, HT Prva liga, 27. kolo, 30.3.2018. Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL

Strijelac: 1:0 Kordić (18), 1:1 Kolinger (90)

Crveni karton: Krstanović (Lokomotiva, 58)

Cibalia-Lokomotiva1:1
Osijek-Slaven Belupo18:00