Prava drama se odigrala na Kranjčevićevoj. Lokomotiva je na početku utakmice sretno povela autogolom Eleza, ali to je Livaja brzo popravio golom u 34. minuti. U drugom poluvremenu je na početku malo pao ritam ali to su nadoknadili sve zadnjih pola sata. Prvo gol Marića u 63. minuti za novo vodstvo Lokomotive i onda Mlakar s dva gola u četiri minute skroz preokreće utakmicu na Hajdukovu stranu. Ali Katić s autogolom oduzima 'Bijelima' tri boda i na kraju utakmica završava podjelom bodova

LOKOMOTIVA: Santini - Mersinaj, Soldo, Goričan - Cipetić, Cokaj, Marić, Miličević - Kačavenda - Kulenović, Aliyu

HAJDUK: Kalinić - Lovrencsics, Katić, Elez, Melnjak - Fossati, Atanasov, Krovinović - Sahiti, Livaja, Mlakar

Izvor: Licencirane fotografije
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport
  • +17
HT Prva liga, 19. kolo: Lokomotiva - Hajduk, 11.12.2021. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Tri minute sudačke nadoknade će se još igrati na Kranjčevićevoj

• 86’

GOOOOOOL!!! Kakva drama u Kranjčevićevoj, Katić je loše reagirao i zabio je autogol

• 81’

GOOOOOOL!! Mlakar je dobro ispratio ubačaj i mirno zabio za potpuni preokret 'Bijelih' , Hajduk vodi 3:2

• 77’

GOOOL!! Mlakar mirno posprema loptu u mrežu za izjednačenje Hajduka

• 70’

Što je sada obrano Santini! Prvo je Livaja dobro ispratio ubačaj i pucao glavom ali prečka je spasila 'Lokose', i onda se odbila lopta do Ljubičića koji je praktički s dva metra pucao, ali golman Lokomotive je fantastično reagirao i spasio siguran pogodak

• 66’

Dambrauskas radi novu zamjenu i traži nove napadačke opcije, Biuk je ušao umjesto Fossatia

• 63’

GOOOOOL!!! Marić je zabio lijep pogodak nakon dobre povratne lopte Aliyua i Lokomotiva vodi 2:1

• 58’

Obje momčadi su malo stale na loptu, sporiji ritam igre u nastavku

• 50’

Livaja je još jednom pucao s nekih dvadesetak metara i od obrane se lopta odbila u korner