ht prva liga

Lokomotiva vodila i imala igrača više, ali Osijek je ipak nekako uspio 'otrgnuti' vrijedan bod

25.11.2018 u 19:52

U derbiju 15. kola Hrvatski Telekom Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive i Osijeka odigrali 2:2...

U zanimljivom dvoboju druge i treće momčadi lige Lokomotiva je ispustila vodstvo od 2:1 i igrača više.

Gosti su u 34. minuti došli do neočekivanoga vodstva nakon što je napadač Lokomotive Ivan Krstanović neobjašnjivo zakucao loptu glavom u vlastitu mrežu.

Izvor: Društvene mreže / Autor: vimeo

U 44. minuti Osječani su ostali s igračem manje, zbog grubog starta isključen je Slovenac Erik Janža, da bi Lokomotiva samo minutu kasnije iskoristila brojčanu prednost zahvaljujući spretnom Albancu Myrtu Uzuniju.

U 47. minuti Lokomotiva je povela golom Čeha Jana Lecjaksa.

Osječani su, iako s igračem manje, izjednačili preko kapetana Mile Škorića, koji je postigao gol glavom iz gužve u šesnaestercu u 60. minuti.

Unatoč brojnim napadima domaćih, Osječani su se uspjeli obraniti i iz Zagreba odlaze neporaženi.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

Vodi Dinamo s 26 bodova, Lokomotiva je druga s 29 bodova, a Osijek treći s 28.

Pred 500 gledatelja na stadionu u Kranjčevićevoj sudio je Bebek iz Rijeke.

Strijelci: 0:1 Krstanović (34ag), 1:1 Uzuni (45), 2:1 Lecjaks (47), 2:2 Škorić (60)