ht prva liga - 24. kolo

Lokomotiva se probila među vodeću četvorku, Inter u problemu zbog poraza i teške ozljede Postonjskog

27.02.2020 u 18:26

U prvoj utakmici 24. kola Hrvatski Telekom Prve lige, Lokomotiva je na gostovanju u Zaprešiću svladala Inter 2:0 te se, barem do subote, popela na četvrto mjesto prvoligaške tablice

Velikih 20 bodova djelilo je Inter i Lokomotivu, što je sugeriralo da momčad s Kajzerice u ovaj okršaj ulazi kao favorit. No, Interu 'gori pod nogama' i jasno je da momčad Željka Petrovića nije unaprijed potpisala predaju.

U prvom dijelu, domaćini su bili čak i ravnopravan suparnik, no na samom kraju prvog poluvremena, Lokomotiva je ipak stigla do vodstva.

Jakić je bio asistent, a Lirim Kastrati hladnokrvni realizator, koji ovakve prigode ne propušta. S vodstvom 'lokosa' otišlo se i na odmor.

U drugom dijelu Inter se je još relativno dobro držao sve do 64. minute, kada je Igor Postonjski nezgodno pao i ozlijedio koljeno. Čini se s težim posljedicama, a sve to, očito je ostavilo traga na njegovim suigračima.

Jer vrlo brzo igrači Lokomotive posve su zagospodarili terenom. U 67. minuti Indrit Tuci promašio je nemoguće. S tri metra pogodio je vratnicu.

Ali njegov promašaj nije kažnjen jer u 69. minuti, nakon još jedne Uzunijeve asistencije, gol za 0:2 zabio je Kristijan Jakić.

Do kraja utakmice rezultat se više nije mijenjao.

Sve utakmice Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Emisiju 'Prva liga' možete gledati odmah nakon završetka posljednje utakmice kola. Više informacija OVDJE