maxtv prva liga - 34. kolo

Lokomotiva s igračem manje do 88. minute imala 1:0, a onda se ukazao Hamza

16.05.2017 u 21:06

U drugoj utakmici 34. kola MAXtv Prve lige Hajduk i Lokomotiva odigrali su 1:1 na Poljudu. Gosti su vodili od 37. minute, a od 46. su imali igrača manje. No, Hajduk se spasio u 88. minuti

Hajduk je prošle subote prekinuo niz od pet uzastopnih pobjeda jer Rijeka je jednostavno bila bolja. Međutim, da bi 'bili' sada mogli ući u niz poraza malo tko je očekivao.

A protiv Lokomotive prijetio im je upravo takav scenarij. Jer 'lokosi' su od Doležalova pogotka u 37. minuti vodili sve do 88. minute, s time da su cijelo drugo poluvrijeme igrali s igračem manje.

U 46. minuti Petar Bočkaj dobio je drugi žuti, odnsono crveni karton.

Ipak, Carrillo je pogodio s izmjenama a Hamza Barry uspio je u toj završnici pospremiti jedan odbijanac i spriječiti drugu pobjedu Lokomotive na Poljudu.

Ovim bodom Hajduk je ostao izjednačen s Osijekom, koji je u popodnevnoj utakmici također odigrao 1:1 protiv Cibalije u Vinkovcima.

CibaliaOsijek1:1
HajdukLokomotiva1:1