ht prva liga - 27. kolo

Radonjić s dva gola srušio Goricu, Lokomotiva preskočila Hajduk i Osijek

  • Autor: S.Š./I.D.
  • Zadnja izmjena 02.04.2019 21:10
  • Objavljeno 02.04.2019 u 18:28
tportal

Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic / CROPIX

Nogometaši Lokomotive u utorak u popodnevnom terminu gostovali su kog Gorice. S tri osvojena boda ostali su u igri za Europu...

U prvoj utakmici 27. kola Hrvatski Telekom Prve lige Gorica je dočekala Lokomotivu. Utakmica je bila važna za oba kluba, koji se nadaju da će na kraju prvenstva završiti među pozicijama koje vode u Europu.

Dejan Radonjić je u 37. minuti susreta nakon kornera doveo Lokomotivu u vodstvo.

Šanse da će Gorica izboriti pozitivan rezultat znatno su opale u 65. minuti kada je Farouk Miya dobio drugi žuti karton. Domaćini su do kraja igrali s igračem manje, što je u završnici susreta iskoristio Radonjić i svojim drugim golom, lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora, osigurao sva tri boda za Lokomotivu.

  • +5
  • +2

Gorica - Lokomotiva (27. kolo HT Prve lige)

Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic / CROPIX

Lokomotiva je ovom pobjedom izbila na treće mjesto, no tek treba vidjeti kako će ljestvica na kraju kola izgledati.

Hrvatska 1. liga
GoricaLokomotiva0:2
RijekaSlaven Belupo2:0
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Dinamo Zagreb26214167
2.Rijeka27158453
3.Lokomotiva27128744
4.Osijek26127743
5.Hajduk261110543
6.Gorica271161039
7.Slaven Belupo274131025
8.Inter Zaprešić26731624
9.Istra 196126451717
10.Rudeš2614217
Sljedeće utakmice
3.4.Inter ZaprešićOsijek
3.4.HajdukDinamo Zagreb
4.4.RudešIstra 1961
6.4.Inter ZaprešićLokomotiva
6.4.GoricaRijeka

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!